Halloweenská maska?

Máme tu halloweenský víkend. Keďže nie som veľký fanúšik tohto “sviatku”, halloweenský outfit by ste odo mňa darmo čakali. Táto neobľuba je asi spojená s mojimi narodeninami, ktoré mám na pamiatku zosnulých, už aj to je samo o sebe dosť halloweenské nie, načo k tomu ešte aj ďalšie maškarády. Keď som bola malá tento sviatok sa neoslavoval, hmm…to nasvedčuje, že tento rok asi 22 nebudem mať, no a keď už som bola staršia, a teda by sa patrilo ísť narodeniny aj niekam osláviť, všade boli čo??? Áno, halloweenské parties ??? Tož moja životná trauma. No čo už, mohla som sa narodiť aj napríklad 2. januára ako môj manžel, a to už by vobec nebolo kde a ani nebolo s kým oslavovať po bujarých novoročných oslavách.

Takže hoci namaľovaná halloweenská maska sa dnes na mojej tvári nevyníma, ako vidieť na fotkách, niekedy to ani nie je treba. Aj keď sa človek ukrutne snaží vyzerať dobre, môže to dopadnúť aj takto ?.

Vrr, vycerím na Teba zubiská.

To je ale ohavné, nefoť ma!

Duck face po tridsiatke, no nemám skúsenosti veru.

Baba zubatá, drž si toho klobúka.

Áááá niekto mi kradne taškúú.

Gúľa, gúľa až si oči pregúľa

Ktože je to za tým rohom?

Outfity s grimasami

Síce od strašidelných halloweenských masiek ??? mám ešte ďaleko, teda aspoň dúfam, podarilo sa mi vybrať týchto pár slušných adeptov na dnešný blog. Najprv som si pomyslela, prvoaprílovská téma ako vyšitá, ale potom si hovorím na čo čakať, do prvého apríla bude ešte materiálu dosť ?.

Krásne nedokonalé grimasy, ktoré nám prináša život. Naopak to, čo prináša náš sociálne sieťový život sú pekné, dokonalé nablýskané obrázky. Tie škaredé, nedokonalé, smiešne predsa svetu neukazujeme, nie? A pritom práve život je tak bizardne smiešny a nie často krásne bezstarostný. Takže nie vždy sa oplatí vymazať aj nedokonalú fotku, niekedy vás vie príjemne rozosmiať alebo aj nečakane zastrašiť, skoro ako halloweenská maska. Ako je to s vami? Dáte si cez víkend na tváre halloweenske masky, alebo sa vydáte napospas svetom s vlastnými grimasami?

 

 

 

Comments

comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

error: Content is protected !!