Dovolenkový klobúk a cesta cez polku sveta 

Už to budú skoro dva roky, čo sme sa rozhodli ísť na vandrovku do Austrálie. Ja, môj manžel, 4 kufre a dovolenkový klobúk. Áno, klobúk bol dôležitá súčasť tejto výpravy. Keďže v kufroch by sa pomačkal, cestoval s nami napriamo. Raz na mojej hlave, inokedy v ruke, kde sa práve dalo, ale docestoval dobre bez akýchkoľvek šrámov. Možno sa budete pýtať, prečo som cestovala s takým veľkým klobúkom cez polku sveta?!  Keď dostanete darček od skvelej kamarátky, ktorá zakúsila čaro Austrálie, a k tomu radu, že bez neho sa tam jednoducho nezaobídete, nemáte na výber.

Okrem toho, že vás svojimi rozmermi dokonale chráni pred letnou páľavou, ktorú sme si tento rok užili až až, tak na miesto, kde sme fotili dnešné fotky, sa hodí ešte viac.

Okolie Manly Pavilion-u je jednoducho očarujúce. Naša cesta pred dvoma rokmi skončila práve tu. Manly je časť Sydney, ktorá síce nie tak turisticky známa ako Bondi, ale nás uchvátila. Cesta loďou-ferry, ktorá sem premáva priamo z centra patrí podľa Tripadvisora medzi najobľúbenejšie atrakcie v Sydney. Ak sa niekedy rozhodnete navštíviť Sydney, táto plavba jednoducho patrí medzi Must Do!

Vždy keď idem okolo Manly prístavu k Manly Pavilion-u mám pocit, že som na dovolenke… na promenáde v Taliansku, či Chorvátsku, a preto aj dnešný outfit má evokovať dovolenkový feeling a dovolenkový klobúk k tomu patrí. Vám šťastnejším sa začalo krásne letné obdobie a určite už ste myšlienkami niekde minimálne na gréckych ostrovoch. Verím, že aj dnešné fotky budú dostatočnou motiváciou.

 

Outfit

Voľné modré nohavice sú skvelou voľbou na večerné prechádzky po všetkých možných prímorských promenádach. Kúpila som ich na minuloročnom fashionweeku v Sydney.  Ich hladkosť a príjemný materiálu ma zaujali na prvý omak.

Skvelou voľbou, vzhľadom na ich zvýšený pás, je práve crop-top, ktorý stále ostáva hitom letných šatníkov. No a keď máte k tomu ešte doplnok, veľkorozmerný klobúk, nepotrebujete už nič iné, teda okrem parfému, ale to je doplnok bez ktorého sa predsa ani nedá odísť z domu  :).

Takže hor sa do dovolenkových plánov a ak nemáte ešte letný klobúčik, nebojte sa ich!

 

nohavice: Sydney Fashion Week

crop-top: ALLY

topánky: FOREVER NEW

klobúk: GATE

Comments

comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

error: Content is protected !!