Čo tak sa pozrieť na rok 2017 štyrmi očami?

Dlho som sa nevedela rozhodnúť, či bilancovať na blogu rok minulý, ale pri tomto outfite so štyrmi očami mi ani nič iné neostávalo. Rok 2017 nebol najľahším rokom. Dobré je ale, že my ľudské tvory máme neuveriteľnú schopnosť zabúdať na zlé veci a pamätať si len to dobré.

A medzi tie dobré veci pre mňa bolo začať produkovať tento blog, ktorý práve čítate. Nesmierne ma teší, ak v ňom nachádzate zaujímavé inšpirácie a celý obsah vás baví,  tak ako mňa baví jeho tvorba. Myšlienka sa zrodila už v roku 2016. Ten bol, ale možno ešte náročnejší ako rok 2017, takže k realizácii, okrem pár fotiek vzniknutých počas návštevy Slovenska, vďaka skvelému kamarátovi Andrejovi Lesayovi, som sa nedostala. Dlhé prípravy, spustenie a nastavenie stránky tiež zaberalo pomerne veľa času, takže blog uvidel svetlo sveta v júli.

Odvtedy sa stal mojou srdcovkou a zároveň značnou výplňou môjho a aj manželovho voľného času. Konečne som si našla cestičku k mojej vášni pre módu. Amatérske šitie pre barbie, tony pokreslených návrhov, túžba študovať módny dizajn sprevádzali moje detstvo a neskôr pubertu. Konečná voľba štúdium interiérového dizajnu síce odbočila od pôvodnej túžby, ale stále ostávala v kreatívnej sfére a stala sa pre mňa druhou vášňou.

Niekde v podvedomí však stále driemala pevne zakotvená módna túžba, až vyplávala na povrch v podobe blogu. Čo prinesie rok 2018 je otvorené a ja sa na to nesmierne teším. Samozrejme nie všetko bude ružové a tak filtrovo instagramovo dokonalé, ale to nevadí, tak to predsa má byť. Takže hor sa do nového roka, nech sa predvedie, čo má pre nás pripravené.

Outfit

Pozrieť sa na svet štyrmi očami, to by bolo, čo? Tieto okaté naušnice mám už pomerne dlho. Paradoxne ale prvýkrát som si ich dala na seba až nedávno s týmto outfitom a ak mi ich v ten daný deň nepochválilo najmenej 5 ľudí, tak ani jeden. Sú jednoznačne tým kúskom, ktorý sa dá označiť ako eye-catcher. Sú zabavné, ale zároveň aj trochu scary, tak aj miesto fotenia malo pôsobiť trochu drsne a nedbalo.

Okrem pútavých naušníc je outfit postavený na kombinácii pásikov. Základ tvoria pásikavé šaty. Na nich mám pásikavé tričko, ktoré má kratší strih, takže končí práve v oblasti drieku. Prepásanie opaskom tak spája tieto dva kusy outfitu a vytvára skoro nové šaty. Pohodlnosť outfitu jednoznačne doplňajú conversy a celkovo dodávajú celému zovňajšku nádych ležérnosti a hravosti. Máte aj vy doma kúsok, ktorý ste dlho sušili v skrini a keď uzrel svetlo sveta zožali ste naň množstvo pochvál?

šaty: ZARA

top: H&M (piece from swap market)

topánky: CONVERSE

Comments

comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

error: Content is protected !!