Čiernobiele škatuľkovanie

Určite sa vám už stalo niečo, o čom ste boli skalopevne presvedčený/é, že sa vám stať nemože, že jednoducho to sa nestáva. Napadá vám niečo? Mne táto myšlienka napadne skoro každý rok koncom novembra, keď oslavujeme s manželom deň nášho zoznámenia. A podstata samozrejme nie je v tom, že sme sa zoznámili, ale kde sme sa zoznámili. Na diskotéke. Moje klišé by povedalo, že to zrovna nie je najperspektívnejšie miesto stretnutia svojho budúceho manžela. Hlavne ak je to random muž, ktorého ste nikdy predtým nevideli a ani nemáte spoločných známych. Jednoducho sa zoznámite na parkete.

Okrem toho ak by ste si mysleli, že pri zoznámení sa s MVŽ (mužom vášho života) musíte vyzerať tip top, tiež vás musím vyviesť z omylu. Môj outfit som si síce dôkladne kombinovala, ale keďže išlo o retro party, kombinácia neónovo žltých širokých nohavíc po kamoškinej babke a oranžovo kvetovanej halenky nepôsobila zrovna najsexi. Takýto outfit má ale aj svoje výhody. Do budúcnosti sa vyhnete sklamaniu, že by si váš manžel ani po x rokoch nepamätal, čo ste mali v daný deň oblečené.

Niekedy je lepšie podobné zaškatuľkované presvedčenia o mieste zoznámenia, či dokonalom outfite radšej nepočúvať, hodiť za hlavu. Samozrejme aj opačný extrém asi nebude najlepší, chodiť na diskotéku v presvedčení, že to je jediné miesto na zoznámenie sa. Lebo nič nie je tak čierne, aby nemohlo byť biele a naopak.

Jediná otázka, ktorá ma máta, je že neviem ako budeme raz vyhovárať našim deťom diskotéky, keď budú vedieť, že práve jedna z nich bola miestom nášho zoznámenia ??‍♀️.

Outfit – čiernobiela klasika

Túto zažitú kombináciu asi najlepšie stelesňovali dámy Coco Chanel či Audrew Hepbourn. V poslednom prípevku som spomenula, že aj mne je čiernobiela klasika pomerne blízka. Nikdy som nebola fanúšik čiernej v tom zmysle, že by som sa do nej zahaľovala od hlavy po päty. Áno čierna má zastúpenie v mojom šatníku, ale snažím sa ju nepoužívať samoúčelne. Preto jednou z kombinácií, ku ktorým sa rada vraciam je práve čierna s bielou, hlavne čo sa týka vzorov.

Základ outfitu tvoria pásiky na šatách, ktoré mám pod mikinou a na samotných ponožkách. Trend ponožiek v sandáloch, alebo lodičkách, už som spomenula v príspevku tehlová. Osobne sa mi veľmi páčia, vie priniesť celkom osvieženie do celého outfitu. Spod mikiny vykúka košeľa, ktorú som si požičala od manžela, aby dosiahla požadovaný oversize efekt. Ako doplnok som zvolila veľmi nenápadnú listovú kabelku, ktorá skôr pripomína kúsok po babke a výrazné eye-cat okuliare. Bohužiaľ, ja nie som veľmi okuliarový tip, ale tieto som našla v Red Cross Shope ako secondhand kúsok a nevedela som im odolať.

K hlavnému kúsku outfitu, samotnej mikine s daným nápisom, ktorá súvisí s dnešnou témou snáď už ani netreba nič dodávať. Je to jeden z tých kúskov, ktoré majú špeciálne sentimentálne miesto vo vašom šatníku. Máte aj vy nejaké takéto kúsky s príbehom?

šaty: secondhand piece

mikina: BRATISKA

topánky: VISCONI

okuliare: RED CROSS SHOP

Comments

comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

error: Content is protected !!