Oslava slobody a radosť v srdci a k tomu pohoda

Rok sa s rokom zišiel a opäť sme mohli zažiť 3 dni plné slobody, náhodných či plánovaných stretnutí, skvelého programu a úsmevu v duši. To je to, čo pre mňa predstavuje festival Pohoda.

Môj prvý ročník Pohoda festivalu bol v roku 2004. Vtedy, ako čerstvá maturantka, som dostala ponuku robiť s kamoškami v stánku Allianzu ako hosteska. V tej dobe som o Pohode toho veľa nevedela. Ako študent, ktorý potrebujete každú korunu, som samozrejme ponuku prijala. Vtedy som ešte netušila, ako sa mi tento festival dostane priamo do srdca. Odvtedy som na Pohode bola asi 7x. Niektoré roky, tak ako aj tento, nepriali mojej účasti, ale spomienky a hlavne celkový pocit slobody a dobra z minulých rokov pretrváva.

V roku 2013 som zobrala prvýkrát na Pohodu aj môjho priateľa, dnes už manžela. Nie je hudobný fajnšmeker, a tak si myslel, že tento hudobný festival nie je nič pre neho. S úsmevom na tvári môžem dnes konštatovať, že sám prišiel na to, ako veľmi sa mýlil. Pohoda nie je len o hudbe. Každý jeden človek, ktorý má rád ľudí, chce šíriť dobro, rád sa zabáva a rád spoznáva svet, si tu nájde svoje miesto.

Už teraz viem, že raz pôjdem na Pohodu aj s mojimi deťmi. Samozrejme, nie vo veku, keď budú teenageri, keďže vtedy by to pre nich mohlo byť viac trápne ako cool, ale oveľa skôr. Pohoda je baby friendly, takže nie je problém tam zobrať svoje malé deti a aj oni si tam nájdu svoje miesto.

Verím, že ste si tento rok Pohodu užili. Verím, že bola opäť charizmatická, slobodná, priateľská, diskusiechtivá a samozrejme pohodová.

Outfit – pohodové tričko

Okrem toho, že ste na Pohode boli, dúfam, že ste si kúpili aj jedno pohodové tričko. Ja mám jedno ešte spred 3 rokov a neviem si ho vynachváliť. Okrem toho, že je vyrobené z kvalitného materiálu, je aj skvelým doplnkom k bežnému street outfitu. Nebojte sa vyvetrať vaše pohodové tričká aj častejšie ako raz za rok, aby sme tej pohody mali viac teraz a viac aj počas celého roka.

sukňa: DOTTI

tričko: pohodové

košeľa: H&M

topánky: ZOMP

kabelka: COLETTE

okuliare: PRINCESS HIGHWAY

Comments

comments

One thought on “POHODOVÁ”

  1. Spätné upozornenie: OCEĽOVÁ - EVA LAJT

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

error: Content is protected !!