36 otázok?

Štvrtok večer. Navarené, dojedené, v telke nič ako obvykle. Veru ani austrálske stanice nie sú o nič lepšie ako tie slovenské ??‍♀️. No nič, treba si nájsť nejakú zábavku, „vyložiť karty na stôl“ a položiť si 36 otázok. Poznáte?

The New York Times zostavilo týchto 36 otázok, ktoré keď si s danou osobou zodpoviete zaručene sa do seba zamilujete ?. Heh, znie to skôr ako dáke čarodejnícke lektvary alebo návod z Brava Girl. Nevadí, povedali sme si nech je sranda, ideme na to. Samozrejme nás zaujímali skôr samotné otázky ako výsledok, ktorý vzhľadom na náš manželský zväzok mal byť pomerne jasný. 

Zhruba v strede celého testu vyplávala na povrch jedna zaujímavá otázka, pri ktorej ktorej som si čo to uvedomila.

Niekedy stačí len jedna…

Otázka znela: Je niečo, o čom si sníval dlhý čas a ešte sa Ti to nesplnilo?

Každy máme veľa snov, všakže? Niektoré sú veľké a čakáme možno roky, kým sa nám splnia. Niektoré sú menšie, a vieme si ich možno splniť aj zo dňa na deň. Na snoch si fičíme od malička. Sníva sa nám o bábike, ktorú dúfame, že dostaneme pod vianočný stromček. Máme vysnívanú školu, na ktorej chceme študovať, alebo vysnívanú prácu, ktorú chceme robiť. Veľmi radi si vysnívame svojho muža a dúfame v lásku na celý život. Menované sny si už môžem spokojne vyškrtnúť zo svojho snového zoznamu.

Asi jediný sen, ktorý sa mi z doterajšieho života nesplnil bolo mať psíka, keď som bola malá. Naši ma jedny vianoce tak naťahovali, že už som bola stopercentne presvedčená, že tam na mňa pod vianočným stromcom čaká chlpaté prekvapenie. Nakoniec som dostala psíka na baterky, ktorý robil kotrmelce a preplakala som celý Štedrý večer. Prosím, toto svojim deťom nerobte! ? Toľko dávne vianočné sklamanie. 

Jedným zo snov bolo aj žiť dlhodobo v zahraničí. Už v puberte som bola namotaná na Austráliu a verila som, že sa tam raz vyberiem. Myslela som si, že si možno spravím rok pauzu počas vysokej školy, ale vysokoškolský život bol jeden veľký kolotoč a zrazu 6 rokov uplynulo ani som nevedela ako. Ale niekedy je to jednoducho tak. Keď na dané sny nie je ten správny čas, proste sa neudejú. Musíme byť trpezliví.

Splnený sen

A potom ten čas príde. Mne sa pred troma rokmi sen splnil. A dokonca som sa do Austrálie vydala aj so svojim vysnívaným mužom, ktorý už nebol len vysnívaný, ale reálny. Takže o to viac platí vyššie spomenuté, niekedy jednoducho na daný sen nie je ten vhodný čas. Keby som odišla počas výšky, išla by som sama a nezažívala to všetko s ním. 3 roky, ubehli rýchlosťou čínskeho rýchlovlaku. Hm, púšťať sa do nejakej hĺbkovej analýzy by bolo asi na samostnatný blog, ale dnešná téma je iná. Snová.

Takže vráťme sa na začiatok. Pri spomínanej otázke som si zrazu uvedomila, že fakt veľa snov sa mi už splnilo, a aj keď vždy sa nájdu aj ďalšie, treba sa trochu pozastaviť a uvedomiť si to. To šťastie. Častokrát, keď splnený sen je zrazu hmatateľný, ideme ďalej, chceme viac, to uvedomenie a vychutnanie si ho akosi chýba. Tak, vážení, snívajme veľa a stále, ale keď sa nám sny splnia, užime si ich a ďakujeme za ne. 

Outfit

O pasteloch, ktoré vládli jari a stále vládnu aj letu som už písala v blogu Pastelová. Outfitu v ňom vládla ružová, marhuľová, púdrová. Tentokrát som si zobrala na paškál mentolovú. Sačko v mojom šatníku nie je žiadna novotka. Pastelové farby som mala vždy rada, či už boli hot ? trendy alebo niekde v úzadí. O to väčšia radosť potom prevetrať obľúbené sačko keď je znova v trendy móde.

Biele nohavice sú klasiky a na leto nerozlučné priateľky. Som aj fanúšik all white outfitov, ale tentokrát som si mentolku nemohla odpustiť, pretože som našla v krabiciach svoje tyrkysové boty. Keď si plníte sen a odídete žiť na opačný koniec sveta na niekoľko rokov, samozrejme si nemôžete celú skriňu zobrať zo sebou. Potom pri rozbaľovaní starých krabíc nájdete staronové prekvapenia.

Posledné dva kúsky sú kúsky darované. Tričko aj náušnice. Hold, je štastie mať kamarátky, ktoré poznajú váš vkus. Biele tričko s potlačou, to je moje a toto konkrétne so ženou s turbanom. Júj, takto by som mohla chodiť celé leto. Kuknite na blog Turbánová, tam okrem samotného turbánu v outfite nájdete aj čo-to o jeho histórii. Náušnice sú krásny handmade kúsok z Estónska a ževraj sa nedali mi nekúpiť. Tiež si hovorím ???‍♀️. Máte aj vy také šťastie na ľudí vo vašom okolí, ktorí dokonale poznajú váš štýl?

Za krásne fotky ďakujem šikovnému Tominu

sako: Bershka

nohavice: Zara

tričko: Stradivarius

naušnice: handmade z Estónska

topánky: Bershka

Comments

comments

One thought on “SNOVÁ”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

error: Content is protected !!