Spomalené obdobie

Posledné týždne uvažujem nad tým, ako som už unavená so sústavného „pushovania“ hraníc viac a viac, z vychádzania z komfortnej zóny a piatich zaručených tipov ako byť úspešný. Nehovorím, že tieto veci sú zlé, ale je toho okolo mňa posledné obdobie akosi veľa. Bežne som si v tom ale žila a motivovala samú seba k lepším výkonom. Až kým neprišlo spomalenie v podobe ekzému, ktorý vypukol v extrémnej intenzite minulý január.

Je za mnou rok, ktorý táto nepríjemne sa vlečúca choroba poznačila. Letné mesiace sú jednoznačne horšie, no a krásne austrálske leto tomu veru neprospieva. Nevadí. Posledný rok mi, ale dal predsalen niečo, na čo zväčša prídeme, až keď sme ovplyvnení okolnosťami. Spomalenie. Snažím sa pomalšie jesť, toto je zatiaľ dosť hard-core challenge, zmeniť zaužívaný x ročný zvyk, ale pomaly to ide. Snažím sa mávnuť rukou ak ma niečo rozladí, čo je zväčša hodné pozornosti pár minút. Viete také tie smiešne situácie, nad ktorými vieme vyfrikovať a precvičiť si našu nervovú sústavu a pozornosť pár minút predĺžiť na dni. Do toho som pridala krátke každodenné meditácie, nelevitujem na obláčiku, ale na 10 min sa snažím vypnúť hlavu a tým pádom vypnúť myšlienky. Je toho naozaj veľa, čo sa na spomalenie každodenného tempa dá urobiť.

Takže necíťte sa frustrovaní, ak ste opätovne nevyšli zo svojej komfortnej zóny, neposunuli ďalšiu hranicu vo svojom osobnom rozvoji, nezdvihli väčšiu váhu pri intenzívnom cross-fit tréningu, nezabehli kilometer navyše, to vôbec nevadí. Aj pomalším tempom sa dá dosahovať svoje sny a túžby, možno pomalšie, ale s o to väčším pôžitkom.

Outfit

Pastely idú tento rok do módy. Osobne som veľa pastelových farieb nosievala zamladi, áno, čo si budeme hovoriť, veru zamladi, potom bolo obdobie, keď som ich zvlášť nevyhľadávala a teraz sa tak nejak prirodzene vrátili do môjho šatníka.

Ak máte v obľube pastely aj vy, tento rok urobíte najlepšie, ak sa s nimi vyzbrojíte od hlavy po päty. Môžete voliť farebnú pastelovú kombináciu, alebo poňať outfit v jednej tónine, tak ako ja v tomto prípade.

Základ tvoria nohavice broskyňovej farby, ktoré ešte určite uvidíte, lebo majú pekné detaily, ktoré tentokrát ostali zahalené letnými šatami. Nohavice so šatami, jedna z tém poslednej sezóny, vytvorili základ outfitu. Do jarnej verzie som doplnila kabátik, ktorý má úplne chameleónsku farbu, šedej s nádychom do ružova.

Kabelku ste už mohli vidieť v predchádzajúcich outfitoch, ale jej jednoduchosť a kombinovateľnosť ma veru zatiaľ neomrzeli. Zato sneakersky sú môj najnovší úlovok, za ktorým som sa veru nachodila, kým som zohnala svoju veľkosť. Áno viem, objednávka na internete by bola asi jednoduchšia a rýchlejšia, ale pri topánkach som predsalen stará škola a rada si ich vyskúšam.

Som veľký fanúšik akýchkoľvek pokrývok hlavy, šiltoviek nevynímajúc, takže spolu so šatkou, šiltovka zavŕšila túto pastelovú kombináciu. Ako je to s vami? Obľubujete jemné pastelové farby?

nohavice: kúsok z RED CROSS SHOP

šaty: STRADIVARIUS

kabát: ATTIK

topánky: COUNTRY ROAD

šiltovka: DOTTI

 

Comments

comments

One thought on “PASTELOVÁ”

  1. Spätné upozornenie: SNOVÁ - EVA LAJT

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

error: Content is protected !!